10. 3. 2023

Sri Brahmam Praha 2023

Od chopper

Vážení přátelé a oddaní Sri Brahmama,
čas a okolnosti dozrály k tomu, že se opět pokoušíme tento rok v létě zorganizovat návštěvu Sri Brahmama s doprovodem v Praze. Jeho plánovaný pobyt je naplánován na 2.8.-22.8. 2023 s tím, že satsangy by probíhaly opět v ZŠ Bílá v Dejvicích mezi 4.8. a 19.8. 2023, přesný rozvrh bude doplněn později zde na webové stránky, ale plánuje se cca 11-12 satsangů. Zda-li vše dobře dopadne, bude opět záležet především na Mistrově zdraví, ale v součastnosti je úplně v pořádku a my pevně věříme, že návštěva zase proběhne.

Z minulých let jsou k dispozici jisté finanční prostředky, které se podařilo vybrat při přípravě minulé návštěvy, přesto prosíme ty z Vás, kteří mají aspoň nějaké finanční možnosti, aby přispěly na náklady jeho pobytu na číslo účtu:

České platby:

1015828032/3030

Zahraniční platby a adresa majitele účtu pro zahraniční platby:

IBAN:
CZ54 3030 0000 0010 1582 8032

Richad Kuba, v Lesíčku 1, 150 00 Praha 5

Ceny všeho se, jak jistě všichni víte, zvedají a na jeho návštěvu potřebujeme cca 100 000 Kč. Děkuji předem za Vaše příspěvky a doufáme, že se všichni uvidíme na Jeho setkáních.
Richard Kuba, koordinátor.

 

Místo konání standartních satsangů:

Základní škola, Bílá 1, Praha 6, Dejvice (jako v předchozích letech). Aula nad tělocvičnou. Vchází se ne přes hlavní skleněné dveře školy, ale samostatnými dveřmi k tělocvičně vlevo od hlavního vchodu. Otevřená branka na dvůr školy je z Bílé ulice. Není třeba se předem přihlašovat. Škola je asi 200m od stanice Na Santince autobusu 131, který jezdí od metra Hradčanská (doba jízdy 7 minut). Nebo asi 850m od metra Dejvická, či 600m od tramvajových zastávek Thákurova a Lotyšská.
Jízdní řády pražské hromadné dopravy spolu s vyhledáváním spojů najdete na adrese www.dpp.cz. Zadejte „Na Santince“ jako cílovou zastávku pro autobus 131.

Přednášky a meditace jsou volně přístupné všem a zdarma. Na satsangy v Praze není třeba předem se přihlašovat. Vedení školy v Praze nás žádá, abychom do sálu nechodili v botách, prosíme o spolupráci a vezměte si přezůvky. Školu musíme po satsangu brzy zamknout, děkujeme za pochopení. Přístup do auly není bohužel bezbariérový. Musí se překonat schody asi jako do 2.patra.

kontakt: sri@brahmam.cz

Informace o ubytování v Praze

Poblíž místa konání je řada míst, kde je možné se ubytovat. Mezi levnější patří vysokoškolské koleje, které jsou přes léto nabízeny pro veřejnost. Na adrese www.studenthostel.cz je řada nabídek, přičemž v pěší vzdálenosti od ZŠ Bílá jsou např. koleje Sinkuleho, Orlík, Bubeneč a Dejvická. O několik zastávek autobusem dál je kolej Strahov.