20. 5. 2024

Informace Sri Brahmam

Od chopper

Vážení a milí přátelé, oddaní Šrí Brahmama. 

Šrí Brahmam letos a pravděpodobně ani příští rok již nenavštíví Českou Republiku, kterou žehnal svou duchovní a fyzickou přítomností celých 20 let. Tímto však své oddané neopouští, Jeho svatá přítomnost Ticha je v Srdci každého z nás. 

V posledním telefonickém rozhovoru se Šrí Brahmam  vyjádřil, že ti, kteří mají zájem jej navštívit v Indii, jsou srdečně vítáni. Šrí Brahmam se obvykle zdržuje na dvou místech, a to v místě svého rodiště, v Tadipatri, ve státě Andhra Pradéš a také často pobývá u Svaté Hory Arunáčaly, ve městě Tiruvannamalai, kde žil Bhagaván Šrí Ramana Mahariši. Místo jeho aktuálního pobytu lze přes Whatsapp anebo mailem vykomunikovat s jeho synem Mahéšem, který jej vždy doprovázel do ČR.

Kontakt na Mahéše: (00 91 98489 50025) anebo e-mail: vvramanamahesh@gmail.com

Jako důležitý předpoklad na cestu do Indie doporučujeme znalost angličtiny minimálně na hovorové úrovni. Pokud jste zkušenější cestovatelé, nebude cesta do Indie pro vás žádným problémem.

Některé důležité informace (odkaz na žádost o víza, kontakt na taxi z letiště, kontakt na ubytování v Tiruvannamalai,  některé praktické rady v souvislosti s nákupem letenek) pro cestování do Indie za Šrí Brahmamem poskytneme zájemcům také na e-mailu: janka.korchanova@seznam.cz.